Sme pripravení prekonať vaše očakávania.

Duality real je realitná kancelária, ktorá klientom venuje výnimočnú starostlivosť a úprimný záujem. Keďže našim klientom pomáhame pri jednom z najdôležitejších a najväčších rozhodnutí ich života, snažíme sa pre nich byť čo najväčšou pridanou hodnotou. Pôsobíme v oblasti, ktorá si vyžaduje dôveru, empatiu, korektnosť, profesionalitu, spoľahlivosť a dôslednosť.

  • Predaj nehnuteľnosti
  • Prenájom nehnuteľnosti
  • Odhad nehnuteľnosti
  • Hypotekárný úver
  • 0+Rokov na trhu
  • 0+Predaných nehnuteľnosti
  • 0+Postavených nehnuteľnosti
  • 0+Prenajatých nehnuteľností

Čo robíme nás baví

Realitní makléri sú neoddeliteľnou súčasťou realitných kancelárií, ktoré sa špecializujú na predaj, nákup a prenájom nehnuteľností. Majú hlboké znalosti trhu a pomáhajú klientom pri rozhodovaní v oblasti realít. Makléri hľadajú potenciálnych kupcov či nájomcov, vyjednávajú ceny a podmienky, organizujú obhliadky a poskytujú poradenstvo pri investíciách do nehnuteľností. Dôvera vo skúsených a profesionálnych maklérov je kľúčová pre úspech na konkurenčnom trhu. Makléri zabezpečujú plynulý proces predaja, nákupu a prenájmu nehnuteľností a pomáhajú klientom dosiahnuť ich ciele v oblasti realít.

Šimon Hapl

Šimon Hapl

Realitný maklér +421902119999
simon.hapl@dualityreal.sk
Boris Ilić

Boris Ilić

hypotekárny špecialista +421911068676
boris.ilic@gepardfinance.sk
Predané nehnuteľnosti

Povedali o nás

Rád by som odporučil túto realitku, s ktorou som mal veľmi pozitívnu skúsenosť. Pán Hapl je skutočne profesionál a pomohol mi s predajom mojej nehnuteľnosti a celý proces bol veľmi hladký. Boli veľmi komunikatívni, priateľskí a vždy sa starali o moje potreby a záujmy. Vrelo odporúčam pre všetkých, ktorí hľadajú spoľahlivú a efektívnu realitnú kanceláriu. Marcel H.

Chcela by som odporučiť realitnú kanceláriu Duality Real na prenájom nehnuteľnosti. Ich makléri sa venujú detailom a vysoko profesionálnym spôsobom pristupujú k zabezpečeniu vhodného prenájmu pre svojich klientov. S ich pomocou som našla ideálny prenájom nehnuteľnosti v Bratislave, ktorá splnila všetky moje požiadavky. Veronika S.

Všetky hodnotenia

Máte otázky? kontaktujte nás

DUALITY REAL s. r. o.
IČO: 46822321
DIČ: 2023677315
IČ DPH: SK2023677315

Najdete nás
Hviezdoslavov časť Záhrady
930 41 Hviezdoslavov
GPS: 48.0602, 17.364547

Kontakty
+421 949 373 129
info@dualityreal.sk
Pon – Pia: 08:00 – 17:00